Cartea mea cu stickere, Vehicule, +3 ani, Galt [5011979584953]
O noua carte de activitati pentru micutul tau!
Caracteristici:
carticica contine peste 150 abtibilduri reutilizabile cu vehicule si multe altele;
lipeste stickerele pe cele 8 pagini cu fundal diferit pentru a da viata unor scene amuzante;
setul este ideal pentru activitati educative si creative, contribuind la dezvoltarea imaginatiei, a vocabularului si indemanarii.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Cartea mea cu stickere, Vehicule, +3 ani, Galt [5011979584953]
O noua carte de activitati pentru micutul tau!
Caracteristici:
carticica contine peste 150 abtibilduri reutilizabile cu vehicule si multe altele;
lipeste stickerele pe cele 8 pagini cu fundal diferit pentru a da viata unor scene amuzante;
setul este ideal pentru activitati educative si creative, contribuind la dezvoltarea imaginatiei, a vocabularului si indemanarii.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.