Carte Interactiva Cantecele fredonam si ne distram, +2 ani, Raspundel Istetel
Codul produsului: 337167
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Carte Interactiva Cantecele fredonam si ne distram, +2 ani, Raspundel Istetel [9788076881792]
Cu aceasta noua carte din seria Raspundel Istetel copiii vor descoperi o multime de cantece clasice, precum: In padurea cu alune,Ceata lui Pitigoi, Ratustele mele pe apa s-au dus si altele. Cu ajutorul acestei carticele cei mici vor putea sa se distreze ascultand nu doar cantecele in intregime ci si varianta lor instrumentala, afland astfel notele muzicale ce corespund fiecarui vers. De asemenea, in carte sunt incluse dialoguri amuzante si teste distractive. Aceasta carte functioneaza doar impreuna cu creionul Albi, pe care il puteti achizitiona separat sau il gasiti in pachetele cu creion si carte. Un creion functioneaza cu toate produsele Raspundel Istetel.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Carte Interactiva Cantecele fredonam si ne distram, +2 ani, Raspundel Istetel [9788076881792]
Cu aceasta noua carte din seria Raspundel Istetel copiii vor descoperi o multime de cantece clasice, precum: In padurea cu alune,Ceata lui Pitigoi, Ratustele mele pe apa s-au dus si altele. Cu ajutorul acestei carticele cei mici vor putea sa se distreze ascultand nu doar cantecele in intregime ci si varianta lor instrumentala, afland astfel notele muzicale ce corespund fiecarui vers. De asemenea, in carte sunt incluse dialoguri amuzante si teste distractive. Aceasta carte functioneaza doar impreuna cu creionul Albi, pe care il puteti achizitiona separat sau il gasiti in pachetele cu creion si carte. Un creion functioneaza cu toate produsele Raspundel Istetel.