Capricare 2, lapte de continuare cu lapte de capră, peste 6 luni, 800 g
Capricare 2, lapte de continuare cu lapte de capră, peste 6 luni, 800 g
Codul produsului: 312373
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Capricare 2 Lapte urmtor, 800g Capricare 2 Lapte urmtor este un produs dietetic special pentru necesitile nutriionale speciale destinate sugarilor. Fabricat în Polonia de ctre MIRALEX, acest produs de 800g sub form de pudr solubil este valabil pân la 3.6.2025. Oferindu-le celor mici un aport nutritiv valoros, acest lapte este destinat copiilor cu vârsta de peste 6 luni. Cu un EAN de 9421025232978, este un produs de înalt calitate ce merit s fie inclus în rutina alimentar a copilului tu.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Capricare 2 Lapte urmtor, 800g Capricare 2 Lapte urmtor este un produs dietetic special pentru necesitile nutriionale speciale destinate sugarilor. Fabricat în Polonia de ctre MIRALEX, acest produs de 800g sub form de pudr solubil este valabil pân la 3.6.2025. Oferindu-le celor mici un aport nutritiv valoros, acest lapte este destinat copiilor cu vârsta de peste 6 luni. Cu un EAN de 9421025232978, este un produs de înalt calitate ce merit s fie inclus în rutina alimentar a copilului tu.
Сaracteristicile
Codul produsului
312373
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.