BasicLab Esteticus, Serum peptidic pentru ochi cu 10% peptide și cafeină, hidratare și fermitate, 15 ml
BasicLab Esteticus, Serum peptidic pentru ochi cu 10% peptide și cafeină, hidratare și fermitate, 15 ml
Codul produsului: 313872
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Oferind o îngrijire delicat i eficient pentru zona sensibil din jurul ochilor, serul de ochi cu peptide BasicLab Esteticus este un aliat de încredere în lupta împotriva semnelor de îmbtrânire. Formulat cu 10% Argireline i cafein, acest produs este conceput pentru a reduce apariia liniilor fine, ridurilor i cearcnelor, conferind un aspect revitalizat i luminos. Cu o textur uoar i non-gras, serul se absoarbe rapid în piele, oferind rezultate vizibile într-un timp scurt. Transformai rutina dvs. de îngrijire a pielii cu serul de ochi cu peptide BasicLab Esteticus pentru a obine un aspect tânr i sntos.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Oferind o îngrijire delicat i eficient pentru zona sensibil din jurul ochilor, serul de ochi cu peptide BasicLab Esteticus este un aliat de încredere în lupta împotriva semnelor de îmbtrânire. Formulat cu 10% Argireline i cafein, acest produs este conceput pentru a reduce apariia liniilor fine, ridurilor i cearcnelor, conferind un aspect revitalizat i luminos. Cu o textur uoar i non-gras, serul se absoarbe rapid în piele, oferind rezultate vizibile într-un timp scurt. Transformai rutina dvs. de îngrijire a pielii cu serul de ochi cu peptide BasicLab Esteticus pentru a obine un aspect tânr i sntos.