Apa termal Avene este un produs revigorant pentru piele, ce ofer o hidratare intens i reconfortant. Cu o formul bogat în minerale i oligoelemente, apa termal de la Avene are proprieti calmante i anti-iritante, potrivite pentru toate tipurile de ten. Acest produs este ideal pentru a completa rutina ta de îngrijire a pielii, oferindu-i acesteia un plus de prospeime i energie. Cu un volum de 300 ml, aceast ap termal este alegerea perfect pentru a-i revitaliza tenul zilnic.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Apa termal Avene este un produs revigorant pentru piele, ce ofer o hidratare intens i reconfortant. Cu o formul bogat în minerale i oligoelemente, apa termal de la Avene are proprieti calmante i anti-iritante, potrivite pentru toate tipurile de ten. Acest produs este ideal pentru a completa rutina ta de îngrijire a pielii, oferindu-i acesteia un plus de prospeime i energie. Cu un volum de 300 ml, aceast ap termal este alegerea perfect pentru a-i revitaliza tenul zilnic.