Aparat electrostimulare digital 3 in 1, EM80, Beurer
Aparat electrostimulare digital 3 în 1
Specificații: Terapie împotriva durerii ( TENS ). Stimularea musculaturii ( EMS ). Aparat digital pentru întreținerea musculaturii TENS/EMS EM80. Masaj. 8 electrozi cu gel, autoadezivi incluși. 4 canale reglabile separat. 30 de programe presetate. 20 de programe personalizabile: frecvența, lățimea impulsului, On/Off - time programabil. Oprire de siguranță. Intensitate reglabilă/cronometru cu numărătoare inversă. Produs medical. Geanta de depozitare. Include 3 baterii 1, 5V AA. Termen de garanție: 3 ani.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Aparat electrostimulare digital 3 in 1, EM80, Beurer
Aparat electrostimulare digital 3 în 1
Specificații: Terapie împotriva durerii ( TENS ). Stimularea musculaturii ( EMS ). Aparat digital pentru întreținerea musculaturii TENS/EMS EM80. Masaj. 8 electrozi cu gel, autoadezivi incluși. 4 canale reglabile separat. 30 de programe presetate. 20 de programe personalizabile: frecvența, lățimea impulsului, On/Off - time programabil. Oprire de siguranță. Intensitate reglabilă/cronometru cu numărătoare inversă. Produs medical. Geanta de depozitare. Include 3 baterii 1, 5V AA. Termen de garanție: 3 ani.