Allergoff Atopy, emulsie de baie terapeutică cu barieră, 250 ml
Allergoff Atopy, emulsie de baie terapeutică cu barieră, 250 ml
Codul produsului: 310068
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Emulsie barier Allergoff pentru baie este soluia perfect pentru combaterea alergenilor din mediul în care trim. Cu o formul special, aceast emulsie formeaz o barier eficient ce protejeaz împotriva acarienilor, polenului i altor alergeni comuni. Testat dermatologic, poate fi utilizat în siguran pe pielea sensibil a copiilor i a adulilor deopotriv. Oferind o protecie durabil, produsul este ideal pentru întreinerea unei igiene optime în baie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Emulsie barier Allergoff pentru baie este soluia perfect pentru combaterea alergenilor din mediul în care trim. Cu o formul special, aceast emulsie formeaz o barier eficient ce protejeaz împotriva acarienilor, polenului i altor alergeni comuni. Testat dermatologic, poate fi utilizat în siguran pe pielea sensibil a copiilor i a adulilor deopotriv. Oferind o protecie durabil, produsul este ideal pentru întreinerea unei igiene optime în baie.