Biberonul din silicon dinamic Lovi este alegerea perfect pentru bebeluii cu vârsta cuprins între 6 i 18 luni. Cu un design atrgtor, modelul Buddy Bear aduce o not ludic în hrnirea micuului tu. Setul conine 2 buci, oferindu-i o soluie practic i eficient pentru hrnirea zilnic. Fabricat din materiale sigure i durabile, acest biberon este confortabil de utilizat atât pentru bebelu, cât i pentru printe. Alege calitatea i sigurana pentru micuul tu cu biberonul din silicon dinamic Lovi.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Biberonul din silicon dinamic Lovi este alegerea perfect pentru bebeluii cu vârsta cuprins între 6 i 18 luni. Cu un design atrgtor, modelul Buddy Bear aduce o not ludic în hrnirea micuului tu. Setul conine 2 buci, oferindu-i o soluie practic i eficient pentru hrnirea zilnic. Fabricat din materiale sigure i durabile, acest biberon este confortabil de utilizat atât pentru bebelu, cât i pentru printe. Alege calitatea i sigurana pentru micuul tu cu biberonul din silicon dinamic Lovi.