Supliment alimentar. Proteina din zer, de cea mai inalta calitate, sub forma lichida, cu o absorbtie extra rapida. O portie de 50 ml contine 30 g de proteina din zer hidrolizat, care este un tip special creat pentru a asigura o sursa de aminoacizi muschilor.
Protein Fuel se prepara repede si usor; nu contine carbohidrati, grasimi si zahar.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Supliment alimentar. Proteina din zer, de cea mai inalta calitate, sub forma lichida, cu o absorbtie extra rapida. O portie de 50 ml contine 30 g de proteina din zer hidrolizat, care este un tip special creat pentru a asigura o sursa de aminoacizi muschilor.
Protein Fuel se prepara repede si usor; nu contine carbohidrati, grasimi si zahar.