Detergent pudra pentru rufe Baby, 4 kg, Sano Maxima
Sano Maxima BABY detergent pudră 4kg Protecție maximă pentru pielea sensibilă a bebelușului și tesături maxim de curate! Detergentul curață și îndepartează petele ușor și eficient, protejând în același timp pielea sensibilă a bebelușului.
Beneficii:
Testat hipoalergenic și dermatologic.
Un parfum cu o prospețime delicată.
Testat și dovedit eficient în îndepărtarea petelor comune, cum ar fi petele de iarbă, piure de fructe și terci de ovăz/legume.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Detergent pudra pentru rufe Baby, 4 kg, Sano Maxima
Sano Maxima BABY detergent pudră 4kg Protecție maximă pentru pielea sensibilă a bebelușului și tesături maxim de curate! Detergentul curață și îndepartează petele ușor și eficient, protejând în același timp pielea sensibilă a bebelușului.
Beneficii:
Testat hipoalergenic și dermatologic.
Un parfum cu o prospețime delicată.
Testat și dovedit eficient în îndepărtarea petelor comune, cum ar fi petele de iarbă, piure de fructe și terci de ovăz/legume.
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.