![Cumpără Cana cu tetină de formare, +6 luni, 200 ml, SCF751/05, Philips Avent Cana cu tetină de formare, +6 luni, 200 ml, SCF751/05, Philips Avent](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/43037-cana-cu-tetina-de-formare-6-luni-200-ml-scf751-05-philips-avent-1.png?w=900&h=900)
Descrierea
Cana cu tetina de formare, +6 luni, 200 ml, SCF751/05, Philips Avent
Descriere:
Dispozitiv de băut rezistent la mușcături, este prevăzută cu supapă anti-curgere, care controlează fluxul de aer și lichid
Noua supapă anti-curgere te asigură că lichidul curge numai atunci când copilul bea din cană.
Mânerele au o formă special concepută pentru mâini mici, pentru prindere ușoară și antialunecare, ce îl vor ajuta pe copil să țină cana și să bea singur.
Unghiul de curgere este conceput pentru a ajuta copilul să soarbă primele înghițituri fără a înclina prea mult capul pe spate. Copilul poate adopta o poziție naturală a gâtului în timp ce bea
Prevăzută cu capac de protecție ce păstrează tetina curate.
Toate biberoanele şi cănile Philips Avent sunt compatibile, mai puţin biberoanele din sticlă şi cănile „Sunt mare”/„Prima mea cană de copil mare”. Poţi combina şi potrivi aşadar piesele pentru a crea cana perfectă, care să se potrivească nevoilor individuale de dezvoltare ale copilului tău.
Vârsta recomandată:
6 luni
Сaracteristicile
Codul produsului | 43037 |
Categoria | Căni și Pahare, Accesorii pentru hrănire |
Brand | Philips Avent |
Volum | 200 ml |
Grupa de vârstă | 6+ luni |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Totul la superlativ! Recomand cu încredere !
Firma care respecta clientii.
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere