![Cumpără Cana cu tetina de formare, +6 luni, 200 ml, SCF751/03, Philips Avent Cana cu tetina de formare, +6 luni, 200 ml, SCF751/03, Philips Avent](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/43036-cana-cu-tetina-de-formare-6-luni-200-ml-scf751-03-philips-avent-1.jpeg?w=900&h=900)
Descrierea
Cana cu tetina de formare, +6 luni, 200 ml, SCF751/03, Philips Avent
Descriere:
Cana transparenta
Dispozitiv de baut, prevazuta cu supapa anti-curgere, care controleaza fluxul de aer si lichid
Noua supapa anti-curgere te asigură ca lichidul curge numai atunci cand copilul bea din cana.
Manerele au o forma special conceputa pentru maini mici, pentru prindere usoara si antialunecare, ce il vor ajuta pe copil sa tina cana si sa bea singur.
Unghiul de curgere este conceput pentru a ajuta copilul sa soarba primele inghitituri fara a inclina prea mult capul pe spate. Copilul poate adopta o pozitie naturala a gatului in timp ce bea
Prevazuta cu capac de protectie ce pastreaza tetina curate.
Toate biberoanele şi cănile Philips Avent sunt compatibile, mai puţin biberoanele din sticlă şi cănile „Sunt mare”/„Prima mea cană de copil mare”. Poţi combina şi potrivi aşadar piesele pentru a crea cana perfectă, care să se potrivească nevoilor individuale de dezvoltare ale copilului tău.
Varsta recomandata:
6 luni
Prezentare:
200 ml
Сaracteristicile
Codul produsului | 43036 |
Categoria | Căni și Pahare, Accesorii pentru hrănire |
Brand | Philips Avent |
Volum | 200 ml |
Grupa de vârstă | 6+ luni |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
Comentarii
Nu există comentarii despre acest produs.
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere