Caracteristici biberon: Fabricat din sticla termorezistenta (0% BPA). Natural si ecologic Nu are decoratii Gradatie inscriptionata pe biberon Dimensiune 240 ml Tetina silicon flux normal (0 luni+) Este usor de sterilizat cu ajutorul sterilizatorului electric sau utilizand o solutie dezinfectanta (ex. Dezinfectant Chicco cu multiple utilizari) Este compatibil cu tetinele Chicco din gama Physiologic Caracteristici tetina: Fabricata din silicon(0% BPA) Dimensiunea speciala: creata pentru a fi cat mai asemanatoare sanului matern Inele in relief: permit tetinei sa se alungeasca in timpul suptului, imitand comportamentul mamelonului matern in timpul suptului Ventil anti-colici: regularizeaza fluxul aerului care intra in biberon inlocuind laptele supt, pentru a asigura un debit constant Forma naturala: asemanatoaresanului matern, ofera suportul necesar pentru buzele bebelusului Flux normal ½ o picatura, recomandat pentru 0 luni+
Recomandari: Este usor de sterilizat cu ajutorul sterilizatorului electric sau utilizand o solutie dezinfectanta (ex. Dezinfectant Chicco cu multiple utilizari) Inainte de fiecare utilizare este recomandata sterilizarea tetinei Se recomanda inlocuirea tetinei la fiecare 2 luni de utilizare sau in cazul in care este deteriorata.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Caracteristici biberon: Fabricat din sticla termorezistenta (0% BPA). Natural si ecologic Nu are decoratii Gradatie inscriptionata pe biberon Dimensiune 240 ml Tetina silicon flux normal (0 luni+) Este usor de sterilizat cu ajutorul sterilizatorului electric sau utilizand o solutie dezinfectanta (ex. Dezinfectant Chicco cu multiple utilizari) Este compatibil cu tetinele Chicco din gama Physiologic Caracteristici tetina: Fabricata din silicon(0% BPA) Dimensiunea speciala: creata pentru a fi cat mai asemanatoare sanului matern Inele in relief: permit tetinei sa se alungeasca in timpul suptului, imitand comportamentul mamelonului matern in timpul suptului Ventil anti-colici: regularizeaza fluxul aerului care intra in biberon inlocuind laptele supt, pentru a asigura un debit constant Forma naturala: asemanatoaresanului matern, ofera suportul necesar pentru buzele bebelusului Flux normal ½ o picatura, recomandat pentru 0 luni+
Recomandari: Este usor de sterilizat cu ajutorul sterilizatorului electric sau utilizand o solutie dezinfectanta (ex. Dezinfectant Chicco cu multiple utilizari) Inainte de fiecare utilizare este recomandata sterilizarea tetinei Se recomanda inlocuirea tetinei la fiecare 2 luni de utilizare sau in cazul in care este deteriorata.