Baby o întâlnește pe Sophie la Girafe și pe prietenii ei Gabin Ursul și Lazare Pisica. Agitati-le pentru a auzi sunetul tastelor care zdragane împreună.
Carcateristici: O combinație de materiale moi și dure pentru a stimula simțul tactil al bebelușului. Diferitele modele în relief pe părțile moi oferă o varietate de senzații și masează gingiile bebelușului. Apăsați butonul pentru a auzi melodia.
ATENTIE! Aceasta jucarie contine baterii care nu pot fi inlocuite.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Baby o întâlnește pe Sophie la Girafe și pe prietenii ei Gabin Ursul și Lazare Pisica. Agitati-le pentru a auzi sunetul tastelor care zdragane împreună.
Carcateristici: O combinație de materiale moi și dure pentru a stimula simțul tactil al bebelușului. Diferitele modele în relief pe părțile moi oferă o varietate de senzații și masează gingiile bebelușului. Apăsați butonul pentru a auzi melodia.
ATENTIE! Aceasta jucarie contine baterii care nu pot fi inlocuite.