Acest zdranator inteligent este gata de actiune, ori de cate ori copilul vrea să se joace.
Caracteristici:
Pe masura ce copilul dumneavoastra creste, incurajati-l sa scuture si sa rostogoleasca singuri zornaitoarea ca o modalitate de a dezvolta abilitati de apucare;
Manerul este conceput pentru a ramane in pozitie verticala atunci cand este rulat si pentru a fi usor de apucat;
Usor de transportat si depozitat;
Rotile sunt din lemn, vopsite peste tot, deci isi pastreaza aspectul chiar si dupa utilizarea frecventa;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice;
Dimensiunile produsului:6.5x6.5x8cm.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Acest zdranator inteligent este gata de actiune, ori de cate ori copilul vrea să se joace.
Caracteristici:
Pe masura ce copilul dumneavoastra creste, incurajati-l sa scuture si sa rostogoleasca singuri zornaitoarea ca o modalitate de a dezvolta abilitati de apucare;
Manerul este conceput pentru a ramane in pozitie verticala atunci cand este rulat si pentru a fi usor de apucat;
Usor de transportat si depozitat;
Rotile sunt din lemn, vopsite peste tot, deci isi pastreaza aspectul chiar si dupa utilizarea frecventa;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice;
Dimensiunile produsului:6.5x6.5x8cm.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.