ZatoGrip Junior 6+, sirop pentru copii, aromă de zmeură, 120 ml
ZatoGrip Junior 6+, sirop pentru copii, aromă de zmeură, 120 ml
Codul produsului: 315268
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Zatogrip Junior 6+, 120 ml reprezint un supliment alimentar de calitate pentru copii cu vârsta de peste 6 ani. Aceast formul special de 120 ml este conceput pentru a oferi beneficii optime în susinerea unei snti adecvate a micuilor dumneavoastr. Cu ingrediente atent selectate i adaptate nevoilor specifice ale copiilor de aceast vârst, Zatogrip Junior 6+ este soluia ideal pentru sprijinirea sistemului lor imunitar i a echilibrului nutriional necesar în perioada de cretere i dezvoltare. Optai pentru calitate i siguran cu Zatogrip Junior 6+, 120 ml.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Zatogrip Junior 6+, 120 ml reprezint un supliment alimentar de calitate pentru copii cu vârsta de peste 6 ani. Aceast formul special de 120 ml este conceput pentru a oferi beneficii optime în susinerea unei snti adecvate a micuilor dumneavoastr. Cu ingrediente atent selectate i adaptate nevoilor specifice ale copiilor de aceast vârst, Zatogrip Junior 6+ este soluia ideal pentru sprijinirea sistemului lor imunitar i a echilibrului nutriional necesar în perioada de cretere i dezvoltare. Optai pentru calitate i siguran cu Zatogrip Junior 6+, 120 ml.