Yope Skin Progress, ceață facială hidrobiotică, 150 ml
Yope Skin Progress, ceață facială hidrobiotică, 150 ml
Codul produsului: 312950
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Gama Skin Progress de la Yope aduce un produs inovator pentru îngrijirea tenului - Spray-ul Hidrobiotic pentru Ten. Cu o formul revoluionar ce conine ingrediente active naturale, acest produs calmeaz tenul sensibil i contribuie la meninerea echilibrului pH-ului pielii. Uleiul esenial de eucalipt ofer o senzaie de prospetime, iar extractul de salvie are proprieti antiinflamatorii. Cu o textur lejer, non-gras i o arom delicat, spray-ul Hidrobiotic pentru Ten va deveni un pas esenial în rutina ta de îngrijire zilnic.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Gama Skin Progress de la Yope aduce un produs inovator pentru îngrijirea tenului - Spray-ul Hidrobiotic pentru Ten. Cu o formul revoluionar ce conine ingrediente active naturale, acest produs calmeaz tenul sensibil i contribuie la meninerea echilibrului pH-ului pielii. Uleiul esenial de eucalipt ofer o senzaie de prospetime, iar extractul de salvie are proprieti antiinflamatorii. Cu o textur lejer, non-gras i o arom delicat, spray-ul Hidrobiotic pentru Ten va deveni un pas esenial în rutina ta de îngrijire zilnic.