Proprietăți:Supliment alimentar cu îndulcitori care protejează aportul nutrițional al copiilor cu vârste cuprinse între 4 și 12 ani.Mod de administrare:Copii (4-12 ani) - 1-2 jeleuri masticabile, de preferat în timpul mesei.Precauții:A nu se administra copiilor sub 4 ani.A se cere aviz de specialitate înainte de a administra produsul copiilor dacă aceștia sunt sub supraveghere medicală sau suferă de alergii alimentare.Consumul excesiv poate produce efecte laxative.Suplimentele alimentare nu înlocuiesc o dietă variată, echilibrată și un mod de viață sănătos.Prezentare:30 jeleuri
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Proprietăți:Supliment alimentar cu îndulcitori care protejează aportul nutrițional al copiilor cu vârste cuprinse între 4 și 12 ani.Mod de administrare:Copii (4-12 ani) - 1-2 jeleuri masticabile, de preferat în timpul mesei.Precauții:A nu se administra copiilor sub 4 ani.A se cere aviz de specialitate înainte de a administra produsul copiilor dacă aceștia sunt sub supraveghere medicală sau suferă de alergii alimentare.Consumul excesiv poate produce efecte laxative.Suplimentele alimentare nu înlocuiesc o dietă variată, echilibrată și un mod de viață sănătos.Prezentare:30 jeleuri