Uriage Bebe 1st, lapte hidratant pentru bebeluși, 500 ml
Uriage Bebe 1st, lapte hidratant pentru bebeluși, 500 ml
Codul produsului: 314599
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Aceast loiune hidratant delicat de la Uriage Bebe, special formulat pentru pielea sensibil a copiilor, reprezint o alegere ideal pentru a menine pielea micuilor hidratat i protejat. Cu o capacitate generoas de 500 ml, produsul ofer o hidratare profund i non-iritant, potrivit pentru uz zilnic. Formula sa blând este însoit de beneficiile apei termale Uriage, cunoscut pentru proprietile sale calmante i protectoare. Containerele practice îi permit s dozezi cu uurin produsul, fiind perfecte pentru utilizare în rutina cotidian a copiilor. Alege aceast loiune sigur i eficient pentru a menine pielea delicat a copiilor ti perfect hidratat i protejat.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Aceast loiune hidratant delicat de la Uriage Bebe, special formulat pentru pielea sensibil a copiilor, reprezint o alegere ideal pentru a menine pielea micuilor hidratat i protejat. Cu o capacitate generoas de 500 ml, produsul ofer o hidratare profund i non-iritant, potrivit pentru uz zilnic. Formula sa blând este însoit de beneficiile apei termale Uriage, cunoscut pentru proprietile sale calmante i protectoare. Containerele practice îi permit s dozezi cu uurin produsul, fiind perfecte pentru utilizare în rutina cotidian a copiilor. Alege aceast loiune sigur i eficient pentru a menine pielea delicat a copiilor ti perfect hidratat i protejat.
Сaracteristicile
Codul produsului
314599
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.