![Cumpără Uriage Bariederm, balsam pentru pielea crăpată, 40 g Uriage Bariederm, balsam pentru pielea crăpată, 40 g](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/309864-133631825854816441.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Formula concentrat a balsamului nutritiv Uriage Bariederm ptrunde în profunzimea pielii crpate, oferind hidratare intens i refacerea barierei cutanate afectate. Cu textur non-gras i fr parfum, acest produs este potrivit pentru toate tipurile de piele sensibil. Cu aciune rapid i eficient, balsamul calmeaz disconfortul i ajut la restabilirea sntii pielii. Perfect pentru utilizare zilnic, pentru a menine o piele catifelat i protejat.
Сaracteristicile
Codul produsului | 309864 |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Uriage Bariederm, balsam pentru pielea crăpată, 40 g
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Bestsellere
Ce spun clienţii noștri
Ei sunt foarte multumita, chiar nu am intampinat nici o problema, gasesc toate produsele comandate deci...la cat mai multe comenzi 🥰
Petruta Hojbota
Exceptional! Am rămas extrem de mulțumită de servicii. Mulțumesc!
Lucia Tacala
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Preturi mici la medicamente,livrare rapida,recomand cu drag aceasta aplicatie
elena sin
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
Super...să nu vă schimbați! Sunteți superi rapizi,accesibili și se observă că respectați omul după modul de transport al produselor. Bravo!
Dana Ripanu
Super echipă!!!! Recomand pt seriozitate și rapiditate!
Lica Agache
O aplicație foarte bună. Prețuri mici. Servicii de calitate - livrare rapidă.
IOAN GABRIEL Dalea
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Dumitrescu Sergiu
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Florea Petrus
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Foarte usor de comandat , o disersitate mare de produse si costul transport foarte rezonabil . Re comand !!!
ivan corina florycory
O metoda facila de a comanda suplimente, OTC și dispozitive medicale fara restricție. Livrarea e in 3 zile iar costul, 9 lei.
Cristina A.D.