Pune-ți la încercare răbdarea și îndemânarea cu Turnulețul Instabil- unul dintre cele mai îndrăgite jocuri clasice. Este foarte amuzant să construiești turnulețul colorat, dar este și mai amuzant să vezi cum se prăbușește.
Caracteristici: - ridică turnulețul cu câte 3 cuburi per etaj și apoi, pe rând fiecare jucător va extrage câte o cărămidă având grijă să nu dărâme construcția - o modalitate palpitantă de dezvoltare a coordonării ochi- mâna, a îndemânării și a dexterității - în plus, cu ajutorul acestui joc copilașii vor învăța și să recunoască culorile - jocul este potrivit pentru 2-4 jucători - piesele sunt confecționate din lemn de cea mai bună calitate
Setul include: - 54 piese - un zar
Dimensiunea pieselor: 7,5 x 2,5 x 1,5 cm Dimensiunea turnulețului: 28 x 9 cm
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Pune-ți la încercare răbdarea și îndemânarea cu Turnulețul Instabil- unul dintre cele mai îndrăgite jocuri clasice. Este foarte amuzant să construiești turnulețul colorat, dar este și mai amuzant să vezi cum se prăbușește.
Caracteristici: - ridică turnulețul cu câte 3 cuburi per etaj și apoi, pe rând fiecare jucător va extrage câte o cărămidă având grijă să nu dărâme construcția - o modalitate palpitantă de dezvoltare a coordonării ochi- mâna, a îndemânării și a dexterității - în plus, cu ajutorul acestui joc copilașii vor învăța și să recunoască culorile - jocul este potrivit pentru 2-4 jucători - piesele sunt confecționate din lemn de cea mai bună calitate
Setul include: - 54 piese - un zar
Dimensiunea pieselor: 7,5 x 2,5 x 1,5 cm Dimensiunea turnulețului: 28 x 9 cm