Jocul ajuta la dezvoltarea miscarilor fine si a preciziei, dezvolta capacitatea de asociere si potrivire, coordonarea ochi mana si identificarea relatiilor de marime. Stivuieste descendent cele 6 cuburi din carton si vei realiza o piramida de 57 cm inaltime sau poti aseza cuburile orizontal. Piesele sunt usor de apucat si de asezat. Pe fiecare fata a cubului se regaseste un animalut sau un obiect. Vei gasi o multime de activitati diferite pe care le poti face - depinde de imaginatia ta!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Jocul ajuta la dezvoltarea miscarilor fine si a preciziei, dezvolta capacitatea de asociere si potrivire, coordonarea ochi mana si identificarea relatiilor de marime. Stivuieste descendent cele 6 cuburi din carton si vei realiza o piramida de 57 cm inaltime sau poti aseza cuburile orizontal. Piesele sunt usor de apucat si de asezat. Pe fiecare fata a cubului se regaseste un animalut sau un obiect. Vei gasi o multime de activitati diferite pe care le poti face - depinde de imaginatia ta!