Castelul distractiv de la Baby Clementoni il indeamna pe cel mic la ore intregi de distractie! Copilul se poate juca cu mingea si o poate rostogoli in interiorul castelului, de-a lungul peretilor: aruncati mingea in varful turnului si urmariti cum aceasta cade prin diferitele niveluri pana cand se opreste in curtea din fata intrarii. Jucarie este perfecta pentru dezvoltarea abilitatilor manuale, intelegerea relatiei cauza-efect, stimuleaza imaginiantia si perceptia tactila.
Varsta recomandata: 10 luni+. Nu necesita baterii.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Castelul distractiv de la Baby Clementoni il indeamna pe cel mic la ore intregi de distractie! Copilul se poate juca cu mingea si o poate rostogoli in interiorul castelului, de-a lungul peretilor: aruncati mingea in varful turnului si urmariti cum aceasta cade prin diferitele niveluri pana cand se opreste in curtea din fata intrarii. Jucarie este perfecta pentru dezvoltarea abilitatilor manuale, intelegerea relatiei cauza-efect, stimuleaza imaginiantia si perceptia tactila.
Varsta recomandata: 10 luni+. Nu necesita baterii.