Creeaza ritmuri salbatice cu aceasta toba versatila!
Caracteristici:
Atingeti cu mainile sau cu betele pe suprafata din silicon, emitand un ton clasic;
Sigur pentru urechile tinere datorita emisiilor sonore;
Ideal pentru stimularea ritmului si coordonarea auzului si miscarii;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice, care depasesc cele mai inalte si stricte standarde internationale de siguranta si calitate, precum EN71, ISO9001, ASTM F963 si altele;
Potrivit atat pentru fete cat si pentru baieti;
Pentru dezvoltarea imaginației,logicii,motoricii fine;
Dimensiunile produsului:18x18x12.5 cm.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Creeaza ritmuri salbatice cu aceasta toba versatila!
Caracteristici:
Atingeti cu mainile sau cu betele pe suprafata din silicon, emitand un ton clasic;
Sigur pentru urechile tinere datorita emisiilor sonore;
Ideal pentru stimularea ritmului si coordonarea auzului si miscarii;
Jucariile sunt realizate din lemn, folosind materiale ecologice, vopsite in culori atragatoare cu vopsele nontoxice, care depasesc cele mai inalte si stricte standarde internationale de siguranta si calitate, precum EN71, ISO9001, ASTM F963 si altele;
Potrivit atat pentru fete cat si pentru baieti;
Pentru dezvoltarea imaginației,logicii,motoricii fine;
Dimensiunile produsului:18x18x12.5 cm.
Precautii: Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.