Titirezul din lemn este o modalitate distractiva pentru ca micutul tau sa invete despre echilibru si despre miscari indelungate. Coordonarea va fi antrenata, iar copilul tau va deveni mai bogat in abilitati.
Caracteristici: titirez din lemn; extrem de colorat; dezvolta dexteritatea si coordonarea; realizat din materiale de calitate; conform cu standardele Europene curente de siguranta; Varsta recomandata: 3 ani+; Dimensiuni: 5 x 6 cm.
Precautii/Contraindicatii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Titirezul din lemn este o modalitate distractiva pentru ca micutul tau sa invete despre echilibru si despre miscari indelungate. Coordonarea va fi antrenata, iar copilul tau va deveni mai bogat in abilitati.
Caracteristici: titirez din lemn; extrem de colorat; dezvolta dexteritatea si coordonarea; realizat din materiale de calitate; conform cu standardele Europene curente de siguranta; Varsta recomandata: 3 ani+; Dimensiuni: 5 x 6 cm.
Precautii/Contraindicatii: Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.