Termometru pentru baie Rotho-babydesign, 0L+ Termometru pentru apa, plutește în cadita copilului. Temperatura ideala de baie este 37ºC , 0% BPA Utilizare de la 0 luni+ Afișează temperatura exactă a apei. Petrolul(petroleum) este folosit că lichid de măsurare. Ușor de curățat: spălați cu apă cu săpun.Realizat din polistiren reciclabil de înaltă calitate.Calitate robustă, cu pereți groși și de lungă durată. Testat la inofensivitatea chimică printr-o instituție de testare independentă și autorizată. Made în Germania!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Termometru pentru baie Rotho-babydesign, 0L+ Termometru pentru apa, plutește în cadita copilului. Temperatura ideala de baie este 37ºC , 0% BPA Utilizare de la 0 luni+ Afișează temperatura exactă a apei. Petrolul(petroleum) este folosit că lichid de măsurare. Ușor de curățat: spălați cu apă cu săpun.Realizat din polistiren reciclabil de înaltă calitate.Calitate robustă, cu pereți groși și de lungă durată. Testat la inofensivitatea chimică printr-o instituție de testare independentă și autorizată. Made în Germania!