Telefonul muzical cu touchscreen ideal pentru învățarea numerelor și înregistrarea mesajelor pentru copilul dumneavoastră.
Caracteristici: - 10 butoane care redă numărul apăsat, - buton pentru înregistrare și un alt buton pentru redare; înregistrează mesaje pentru a le lăsa copilului să le descopere, - emite sunete reale de telefon, - 3 mesaje preînregistrate - activate prin butonul de call, - butonul de cameră emite un mesaj și un sunet caracteristic aparatului foto, - telefonul se reaprinde după 8 secunde de inactivitate, - dimensiuni: 6.3 x 2 x 12 cm, - pentru funcționare sunt necesare 3 baterii tip AAA, sunt incluse.
Vârsta recomandată: 18 luni - 5 ani.
IMAGINEA ESTE DOAR SUGESTIVĂ PREȚUL SE REFERĂ LA 1 PRODUS
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Telefonul muzical cu touchscreen ideal pentru învățarea numerelor și înregistrarea mesajelor pentru copilul dumneavoastră.
Caracteristici: - 10 butoane care redă numărul apăsat, - buton pentru înregistrare și un alt buton pentru redare; înregistrează mesaje pentru a le lăsa copilului să le descopere, - emite sunete reale de telefon, - 3 mesaje preînregistrate - activate prin butonul de call, - butonul de cameră emite un mesaj și un sunet caracteristic aparatului foto, - telefonul se reaprinde după 8 secunde de inactivitate, - dimensiuni: 6.3 x 2 x 12 cm, - pentru funcționare sunt necesare 3 baterii tip AAA, sunt incluse.
Vârsta recomandată: 18 luni - 5 ani.
IMAGINEA ESTE DOAR SUGESTIVĂ PREȚUL SE REFERĂ LA 1 PRODUS