Telefon jucarie multifunctional, cu sunete, 6 luni+, Hola
Codul produsului: 133964
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Telefon jucarie multifunctional, cu sunete, 6 luni+, Hola
Telefonul educațional multifuncțional este un jucărie interactivă ce oferă copiilor peste 15 moduri de joc și o varietate de sunete pentru o experiență de învățare amuzantă și captivantă. Dotat cu peste 100 de melodii, fraze și sunete diferite, acest telefon promovează învățarea prin joc și distracție.
Beneficii: Stimularea cunoașterii: Ajută la recunoașterea numerelor, formelor, fructelor și vehiculelor. Dezvoltarea limbajului: Încurajează învățarea cuvintelor noi și îmbunătățește abilitățile de comunicare. Îmbunătățirea abilităților auditive: Diversitatea sunetelor și muzicii dezvoltă percepția auditivă. Interactivitate: Modul "Întrebări și răspunsuri" și funcția de înregistrare/redare angajează copilul într-un dialog stimulativ. Exprimarea creativității: Înregistrarea și redarea vocii permit copiilor să își exprime emoțiile și să creeze propriile sunete. Educație muzicală: Include melodii și sunete de animale pentru a educa și a încânta simțul muzical. Imitația experienței adulte: Efectul de sunet al apelului oferă o imitație realistă a folosirii unui telefon.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Telefon jucarie multifunctional, cu sunete, 6 luni+, Hola
Telefonul educațional multifuncțional este un jucărie interactivă ce oferă copiilor peste 15 moduri de joc și o varietate de sunete pentru o experiență de învățare amuzantă și captivantă. Dotat cu peste 100 de melodii, fraze și sunete diferite, acest telefon promovează învățarea prin joc și distracție.
Beneficii: Stimularea cunoașterii: Ajută la recunoașterea numerelor, formelor, fructelor și vehiculelor. Dezvoltarea limbajului: Încurajează învățarea cuvintelor noi și îmbunătățește abilitățile de comunicare. Îmbunătățirea abilităților auditive: Diversitatea sunetelor și muzicii dezvoltă percepția auditivă. Interactivitate: Modul "Întrebări și răspunsuri" și funcția de înregistrare/redare angajează copilul într-un dialog stimulativ. Exprimarea creativității: Înregistrarea și redarea vocii permit copiilor să își exprime emoțiile și să creeze propriile sunete. Educație muzicală: Include melodii și sunete de animale pentru a educa și a încânta simțul muzical. Imitația experienței adulte: Efectul de sunet al apelului oferă o imitație realistă a folosirii unui telefon.