Sub formă de pudră de corp, previne formarea abraziunilor și erupțiilor cutanate, calmează iritațiile și oferă o senzație plăcută de prospețime și confort. De asemenea, este destinat îngrijirii picioarelor predispuse la transpirație excesivă, are proprietăți de uscare și dezodorizare.
Recomandat si pentru improspatarea pantofilor, prevenind perfect senzatia de umezeala. Poate fi folosit ca șampon uscat pentru a îndepărta excesul de sebum din păr. Talcul este un cosmetic utilizat pe scară largă pentru îngrijirea zilnică a pielii delicate ale bebelușului.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Sub formă de pudră de corp, previne formarea abraziunilor și erupțiilor cutanate, calmează iritațiile și oferă o senzație plăcută de prospețime și confort. De asemenea, este destinat îngrijirii picioarelor predispuse la transpirație excesivă, are proprietăți de uscare și dezodorizare.
Recomandat si pentru improspatarea pantofilor, prevenind perfect senzatia de umezeala. Poate fi folosit ca șampon uscat pentru a îndepărta excesul de sebum din păr. Talcul este un cosmetic utilizat pe scară largă pentru îngrijirea zilnică a pielii delicate ale bebelușului.