Sylveco Exfoliant facial enzimatic 75ml este soluia perfect pentru a-i revigora i purifica tenul. Cu formula sa enzimatic delicat, acest exfoliant îndeprteaz cu grij celulele moarte de la suprafaa pielii, lsând tenul luminos i revigorat. Produsul are o textur fin i plcut, potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv tenul sensibil. Cu Sylveco Exfoliant facial enzimatic, vei obine o piele catifelat i curat, pregtit pentru a absorbi eficient toate beneficiile rutinei tale de îngrijire a tenului.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Sylveco Exfoliant facial enzimatic 75ml este soluia perfect pentru a-i revigora i purifica tenul. Cu formula sa enzimatic delicat, acest exfoliant îndeprteaz cu grij celulele moarte de la suprafaa pielii, lsând tenul luminos i revigorat. Produsul are o textur fin i plcut, potrivit pentru toate tipurile de ten, inclusiv tenul sensibil. Cu Sylveco Exfoliant facial enzimatic, vei obine o piele catifelat i curat, pregtit pentru a absorbi eficient toate beneficiile rutinei tale de îngrijire a tenului.