SwissMedicus Horse Ointment, extract spirtoase de plante pentru lubrifiere, încălzire, 400 ml
SwissMedicus Horse Ointment, extract spirtoase de plante pentru lubrifiere, încălzire, 400 ml
Codul produsului: 308893
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Acest extract de spirtoet înclzitor de la Herbamedicus este ideal pentru masajul de relaxare i terapeutic. Cu o capacitate de 400ml, acest produs de înalt calitate conine ingrediente naturale ce au rolul de a calma durerile musculare i de a revigora pielea. Formula sa special cu efect înclzitor este perfect pentru ameliorarea tensiunii musculare i pentru stimularea circulaiei sanguine. Adugai acest extract în rutina dumneavoastr de masaj i bucurai-v de beneficiile sale revigorante.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Acest extract de spirtoet înclzitor de la Herbamedicus este ideal pentru masajul de relaxare i terapeutic. Cu o capacitate de 400ml, acest produs de înalt calitate conine ingrediente naturale ce au rolul de a calma durerile musculare i de a revigora pielea. Formula sa special cu efect înclzitor este perfect pentru ameliorarea tensiunii musculare i pentru stimularea circulaiei sanguine. Adugai acest extract în rutina dumneavoastr de masaj i bucurai-v de beneficiile sale revigorante.
Сaracteristicile
Codul produsului
308893
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.