Suport metalic pliabil cu cos pentru cadita anatomica Komfort, DM007, Tega Baby
Suport metalic pliabil pentru caditele Komfort
Model ergonomic pentru un confort sporit atat pentru parinte cat si pentru copii.
Poate fi instalat oriunde datorita dimensiunilor sale reduse si poate fi strans foarte usor.
Ideal pentru copii cu varsta de la 0-12 luni.
Foarte stabil.
- Acest suport pentru cadita este stabil si utilizabil cu o cadita Komfort.
Pentru ca baita sa fie un moment de placere atat pentru copil cat si pentru adult, va recomandam si: - Cadita cu forma anatomica Komfort Tega Baby - buretele de baie forma anatomica - Daca in cos veti aseza o salteluta de infasat moale, poate fi utilizat si ca masa de infasat
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Suport metalic pliabil cu cos pentru cadita anatomica Komfort, DM007, Tega Baby
Suport metalic pliabil pentru caditele Komfort
Model ergonomic pentru un confort sporit atat pentru parinte cat si pentru copii.
Poate fi instalat oriunde datorita dimensiunilor sale reduse si poate fi strans foarte usor.
Ideal pentru copii cu varsta de la 0-12 luni.
Foarte stabil.
- Acest suport pentru cadita este stabil si utilizabil cu o cadita Komfort.
Pentru ca baita sa fie un moment de placere atat pentru copil cat si pentru adult, va recomandam si: - Cadita cu forma anatomica Komfort Tega Baby - buretele de baie forma anatomica - Daca in cos veti aseza o salteluta de infasat moale, poate fi utilizat si ca masa de infasat
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.