Suport anatomic, pentru cadita, violet, 306322, dBb Remond [3167673063224]
dBb Remond – Suport pentru cădiță Suport anatomic pentru cădiță. Forma ergonomică pentru confortul bebelușului. Permite îmbăierea bebelușului în deplină siguranță, cu brațele și picioarele libere. Ventuze pentru asigurarea stabilității. Suportul pentru cadă poate fi utilizat atât individual, în cadă pentru adulți, cât și împreună cu cădița de baie dBb. Pentru bebeluși începând de la 0 luni și până la 6-8 luni. Confecționat din plastic rezistent: violet. Dimensiuni: 50 x 23 x 20 cm Greutate: aprox.0,45 Kg Cod produs: 306322
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Suport anatomic, pentru cadita, violet, 306322, dBb Remond [3167673063224]
dBb Remond – Suport pentru cădiță Suport anatomic pentru cădiță. Forma ergonomică pentru confortul bebelușului. Permite îmbăierea bebelușului în deplină siguranță, cu brațele și picioarele libere. Ventuze pentru asigurarea stabilității. Suportul pentru cadă poate fi utilizat atât individual, în cadă pentru adulți, cât și împreună cu cădița de baie dBb. Pentru bebeluși începând de la 0 luni și până la 6-8 luni. Confecționat din plastic rezistent: violet. Dimensiuni: 50 x 23 x 20 cm Greutate: aprox.0,45 Kg Cod produs: 306322
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.