Sirop cu aroma de lamaie Vit-C Baby, 200 ml, Pharmex [6425297001020]
Vitamina C sirop delicious cu aroma de lamaie pentru cresterea imunitatii copilului tau incepand cu varsta de 3 luni pana la 14 ani impotriva virusilor si a microbilor.
Fiecare 5 ml contin: Vitamina C 30 mg 37.5% Extract de Turmeric 10 mg
Vitamina C creste absorbtia fierului si contribuie la: formarea normala a colagenului pentru functionarea normala a vaselor de sange, a sistemului osos, a ligamentelor, a gingiilor, a pielii, a dintilor; metabolismul energic normal; functionarea normala a sistemului nervos; mentinerea sanatatii psihice, functionarea normala a sistemului imunitar; protejarea celulelor impotriva stresului oxidativ; reducerea oboselii si extenuarii; regenerarea formei reduse a vitaminei E.
Conditii de pastrare: A se pastra la frigider dupa desigilare si a se consuma in maximum 60 de zile.
Mod de administrare: Copii 3-6 luni - 1/2 lingura odata pe zi Copii 1-3 ani - o lingura de 2 ori pe zi Copii 3-6 ani - o lingura de 3 ori pe zi Copii 6-14 ani- 2 linguri de 2 ori pe zi
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Sirop cu aroma de lamaie Vit-C Baby, 200 ml, Pharmex [6425297001020]
Vitamina C sirop delicious cu aroma de lamaie pentru cresterea imunitatii copilului tau incepand cu varsta de 3 luni pana la 14 ani impotriva virusilor si a microbilor.
Fiecare 5 ml contin: Vitamina C 30 mg 37.5% Extract de Turmeric 10 mg
Vitamina C creste absorbtia fierului si contribuie la: formarea normala a colagenului pentru functionarea normala a vaselor de sange, a sistemului osos, a ligamentelor, a gingiilor, a pielii, a dintilor; metabolismul energic normal; functionarea normala a sistemului nervos; mentinerea sanatatii psihice, functionarea normala a sistemului imunitar; protejarea celulelor impotriva stresului oxidativ; reducerea oboselii si extenuarii; regenerarea formei reduse a vitaminei E.
Conditii de pastrare: A se pastra la frigider dupa desigilare si a se consuma in maximum 60 de zile.
Mod de administrare: Copii 3-6 luni - 1/2 lingura odata pe zi Copii 1-3 ani - o lingura de 2 ori pe zi Copii 3-6 ani - o lingura de 3 ori pe zi Copii 6-14 ani- 2 linguri de 2 ori pe zi