SFD Magneziu + Zinc + B6, 120 capsule Beneficiile Magneziului, Zincului i Vitaminei B6 sunt binecunoscute pentru meninerea sntii generale i a sistemului imunitar. Aceast formul sub form de capsule ofer o combinaie ideal a acestor nutrieni eseniali, contribuind la reducerea oboselii i epuizrii, la funcionarea normal a sistemului nervos i la stimularea metabolismului energetic. Ingrediente: - Magneziu: 375 mg - Zinc: 15 mg - Vitamina B6: 0,7 mg Mod de administrare: Se recomand a se lua o capsul pe zi, de preferat cu mâncare. Contraindicaii: A nu se depi doza recomandat. Consultai medicul înainte de utilizare în caz de sarcin, alptare sau dac avei o afeciune medical. Fiecare flacon conine 120 de capsule, asigurându-v o rezerv suficient pentru o perioad lung de timp. Optai pentru calitate i susinei sntatea dumneavoastr cu SFD Magneziu + Zinc + B6!
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
SFD Magneziu + Zinc + B6, 120 capsule Beneficiile Magneziului, Zincului i Vitaminei B6 sunt binecunoscute pentru meninerea sntii generale i a sistemului imunitar. Aceast formul sub form de capsule ofer o combinaie ideal a acestor nutrieni eseniali, contribuind la reducerea oboselii i epuizrii, la funcionarea normal a sistemului nervos i la stimularea metabolismului energetic. Ingrediente: - Magneziu: 375 mg - Zinc: 15 mg - Vitamina B6: 0,7 mg Mod de administrare: Se recomand a se lua o capsul pe zi, de preferat cu mâncare. Contraindicaii: A nu se depi doza recomandat. Consultai medicul înainte de utilizare în caz de sarcin, alptare sau dac avei o afeciune medical. Fiecare flacon conine 120 de capsule, asigurându-v o rezerv suficient pentru o perioad lung de timp. Optai pentru calitate i susinei sntatea dumneavoastr cu SFD Magneziu + Zinc + B6!