Imaginea este cu titlu de prezentare
Mai multe produse Monsieur Barbier
Mai multe produseDescrierea
Set The Perfect Style Box, Monsieur Barbier, 3 bucati Acest set contine: 1 x 75 ml Final Touch Balsam 2 in 1 pentru barba si par, 1 x 75 ml Final Touch Ceara de styling 2 in 1 pentru barba si par, efect lucios, 1 x Final Touch Perie pentru barba 100% vegana din lemn de santal = un par si o barba bine ingrijite. Acest balsam pentru coafare cu extracte de in si sunatoare structureaza barba si parul, fara a le deteriora. Un balsam stilat, cu parfum lemnos! 99% ingrediente de origine naturala. Aceasta ceara pentru coafare imbogatita cu unt de karite, pastreaza parul la locul lui, in mod eficient, pentru un stil impecabil din cap pana in picioare. 98,6% ingrediente de origine naturala. Aceasta perie vegana minunata din lemn de santal este ideala pentru decurcarea barbii lungi. Adio noduri si incalceli, bine ai venit eleganta. Adoptati o rutina de styling care descurca parul, cu produse eficace, placute la utilizare, care pastreaza sanatatea barbii si parului dumneavoastra. Nu mai trebuie sa alegeti intre un stil impecabil si un par sanatos, aceasta este definitia produselor Monsieur Barbier!
Сaracteristicile
Codul produsului | 120848 |
Categoria | Seturi pentru Îngrijirea Corpului, Îngrijirea corpului, Produse cosmetice vegane |
Brand | Monsieur Barbier |
Tip produs | Seturi |
Suplimente populare
Toate produseleCumpărate împreună
Comentarii
Set The Perfect Style Box, Monsieur Barbier, 3 bucati, Biocart
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Preturi mici la medicamente,livrare rapida,recomand cu drag aceasta aplicatie
elena sin
Foarte multumit de produse la cel mai mic pret de pe piata. Multumesc!
Nitoi Viorel
cea mai buna aplicația și printre cele mai bune prețuri cel puțin mie așa mi se pare mulțumesc Liki24
iustin ionescu
Servicii de calitate
Firma care respecta clientii.
Firma care respecta clientii.
gigiene
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Andreea Enache
Foarte tare aplicația,am comandat și a doua zi am primit comanda!
ALEX Silviu
Preturi accesibile! Data de expirare mare, recomand!
Dy y
O aplicație foarte bună. Prețuri mici. Servicii de calitate - livrare rapidă.
IOAN GABRIEL Dalea
Incredibil de rapizi ,am primit comanda la câteva ore după ce am plasato
Melania Attia
⭐⭐⭐⭐
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
Recomand! Găsești usor ce ai nevoie, am apreciat diversitatea mare de produse si profesionalismul. Mulțumesc!
SIM@97
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Florea Petrus
Recomand acest site 100%
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Am comandat de doua ori de la ei.De fiecare data totul a fost perfect.Rapid si complet!Multumim
Marius Arsene
Am comandat miercuri noapte și luni a venit comanda completă (Am avut o comanda destul de mare) Am beneficiat și de o reducere de 5 lei. 💯💯
Den 456