Descriere: Crezi că poți învinge acești pirați? Așează pirații la distanță și încearcă să îi nimerești cu bila astfel încât să îi dobori. Jocul de popice este ideal pentru dezvoltarea coordonării ochi-mână și concentrării. Setul include 6 popice și o bilă și este confecționat integral din lemn respectând toate standardele europene de calitate. Înălțimea popicelor: 8 cm Vârsta recomandată: 2 ani+.
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Descriere: Crezi că poți învinge acești pirați? Așează pirații la distanță și încearcă să îi nimerești cu bila astfel încât să îi dobori. Jocul de popice este ideal pentru dezvoltarea coordonării ochi-mână și concentrării. Setul include 6 popice și o bilă și este confecționat integral din lemn respectând toate standardele europene de calitate. Înălțimea popicelor: 8 cm Vârsta recomandată: 2 ani+.