Set pentru bebeluși Microlife Baby Layette, pompă de sân BC200 + termometru NC400 + inhalator NEB400
Set pentru bebeluși Microlife Baby Layette, pompă de sân BC200 + termometru NC400 + inhalator NEB400
Codul produsului: 311445
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Setul Esenial pentru Nou-Nscui Microlife ofer tot ce ai nevoie pentru a-i îngriji bebeluul cu atenie i eficien. Acest pachet include un laktator BC 200 pentru alimentaia micuului tu, un termometru NC 400 pentru a monitoriza temperatura corporal i un inhalator NEB 400 pentru a asigura c micuul tu respir confortabil. Cu acest set, vei avea grij de sntatea i starea de bine a nou-nscutului tu fr nicio btaie de cap.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Setul Esenial pentru Nou-Nscui Microlife ofer tot ce ai nevoie pentru a-i îngriji bebeluul cu atenie i eficien. Acest pachet include un laktator BC 200 pentru alimentaia micuului tu, un termometru NC 400 pentru a monitoriza temperatura corporal i un inhalator NEB 400 pentru a asigura c micuul tu respir confortabil. Cu acest set, vei avea grij de sntatea i starea de bine a nou-nscutului tu fr nicio btaie de cap.
Сaracteristicile
Codul produsului
311445
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.