![Cumpără Set demachiere Babor Hy-Ol 200ml & Phytoactive Reactivating 100ml Set demachiere Babor Hy-Ol 200ml & Phytoactive Reactivating 100ml](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/79598-133102953954266719.jpg?w=900&h=900)
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
"Sistem inovator de demachiere Babor, compus din HY-ÖL, unicul ulei hidrofil existent pe piata de cosmetice, si Phytoactive Reactivating, extract de plante, pentru pielea devitalizata, conceput a fi utilizat impreuna cu HY-ÖL.Acest set editie limitata curata in profunzime tenul, oferindu-i prospetime si luminozitate. Descoperiti sistemul de dubla demachiere de la Babor.HY-OIL: Ulei hidrofil de curatare obtinut din ulei natural de soia, susan si arahide si extract de Quillaja, ideal pentru toate tipurile de ten. Se utilizeaza in combinatie cu un fitoactiv specific pielii.Phytoactive Reactivating: Phytoactive Reactivating este un extract din plante revitalizant, special pentru tenurile devitalizate, lipiste de energie si tonus. in combinatie cu HY-ÖL indeparteaza murdaria solubila in ulei si apa si trateaza tenul, chiar din faza de demachiere.EFECTDubla demachiere, care curata, catifeleaza si relaxeaza tenul."
Сaracteristicile
Codul produsului | 79598 |
Categoria | Îngrijirea profesională a tenului, Demachiante profesionale |
Brand | Babor |
Volum | 200 ml |
Tip produs | Soluție |
Suplimente populare
Toate produseleComentarii
Set demachiere Babor Hy-Ol 200ml & Phytoactive Reactivating 100ml
0 recenzii
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
RECOMAND
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Exceptional! Am rămas extrem de mulțumită de servicii. Mulțumesc!
Lucia Tacala
Am găsit cele mai mici prețuri,vă mulțumesc,o să comand merei de aici !!!
tamara ciocan
Este foarte utila si preturi foarte bune. La produse. Sunt foarte multumita Recomand sa cumparati dw la aceasta farmacie
Denisa
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Iuliana Gheorghe
Preturi mici la medicamente,livrare rapida,recomand cu drag aceasta aplicatie
elena sin
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Eu Bleu
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Andreea Enache
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
O GY
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Maria Bobe
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Elena Ivan
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Dumitrascu Elena
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Florea Petrus
Am comandat de doua ori de la ei.De fiecare data totul a fost perfect.Rapid si complet!Multumim
Marius Arsene
O metoda facila de a comanda suplimente, OTC și dispozitive medicale fara restricție. Livrarea e in 3 zile iar costul, 9 lei.
Cristina A.D.