Set de masa din silicon, 2 piese, gri, Beaba
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Set de masa din silicon, 2 piese, gri, Beaba Caracteristici:
100% silicon: material sanatos, moale, durabil si silentios. Farfurie cu 3 compartimente, dotata cu ventuza, pentru a evita deplasarea sau rasturnarea acesteia. Lingurita din silicon are un suport special pentru a evita atingerea cupei cu masa. Lingurita din silicon este recomandata copiilor cu varsta mai mare de 8 luni, aflati in etapa de diversificare a alimentatiei. Manerul linguritei are un design special, putand fi apucat cu usurinta de manuta unui copil. Cupa linguritei este la randul ei adaptata guritei celui mic. Design si forma concepute pentru a facilita aportul de alimente. Compatibil cu masina de spalat vase si cuptorul cu microunde. Nu exista riscuri de ranire pentru copii. Nu contine BPA, PVC, ftalati (in conformitate cu legislația corespunzatoare).
Citeste mai mult
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
Ei sunt foarte multumita, chiar nu am intampinat nici o problema, gasesc toate produsele comandate deci...la cat mai multe comenzi 🥰
RECOMAND Sunt foarte mulțumită de produs chiar și de timpul de livrare .cu siguranța o sa mai revin cu comenzi!
Exceptional! Am rămas extrem de mulțumită de servicii. Mulțumesc!
Foarte multumit de produse la cel mai mic pret de pe piata. Multumesc!
Super echipă!!!! Recomand pt seriozitate și rapiditate!
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte tare aplicația,am comandat și a doua zi am primit comanda!
Am comandat de mai multe ori și au fost promti și corecți! Recomand!!
Super incantata de serviciile dumneavoastră! corectitudine și promptitudine iar produsele care au venit au fost cele pe care le-am comandat mulțumesc
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
super produse la super preturi
Am comandat de doua ori de la ei.De fiecare data totul a fost perfect.Rapid si complet!Multumim
Recomand. Seriozitate si promptitudine. Multumesc liki24!
Recomand pt ca găsești ușor f multe produse la preț bun