Set de joaca, vehicule la santier, +2 ani, Melissa& Doug
Codul produsului: 130155
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Set de joaca, vehicule la santier, +2 ani, Melissa& Doug
Set de 3 vehicule de constructie pentru copii construite din lemn masiv de cea mai buna calitate, pictate cu vopsea non-toxica in culori primare.
Caracteristici:
Jucariile sunt ideale pentru dezvoltarea miscarilor fine, a coordonarii ochi-mana, dezvoltarea imaginatiei si a creativitatii.
Dimensiuni ambalaj: 36.8 x 14 x 10.8 cm.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 2 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 2 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Set de joaca, vehicule la santier, +2 ani, Melissa& Doug
Set de 3 vehicule de constructie pentru copii construite din lemn masiv de cea mai buna calitate, pictate cu vopsea non-toxica in culori primare.
Caracteristici:
Jucariile sunt ideale pentru dezvoltarea miscarilor fine, a coordonarii ochi-mana, dezvoltarea imaginatiei si a creativitatii.
Dimensiuni ambalaj: 36.8 x 14 x 10.8 cm.
Precautii: Contraindicat copiilor mai mici de 2 ani. Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 2 ani. Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.