Set de joaca pentu baie , ambalat intr-o gentuta practica, pentru a tine jucariile la un loc
Gentuta contine o carte de baie pentru a dezvolta simturile bebelusului si 2 figurine stropitori pentru a se amuza. Contribuie la dezvoltarea simtului tactil.
Se spala cu apa calda si sapun.
Pretul include un singur set (compus dintr-o gentuta de baie cu o carte si 2 stropitori), disponibil in diverse combinatii de culori.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Set de joaca pentu baie , ambalat intr-o gentuta practica, pentru a tine jucariile la un loc
Gentuta contine o carte de baie pentru a dezvolta simturile bebelusului si 2 figurine stropitori pentru a se amuza. Contribuie la dezvoltarea simtului tactil.
Se spala cu apa calda si sapun.
Pretul include un singur set (compus dintr-o gentuta de baie cu o carte si 2 stropitori), disponibil in diverse combinatii de culori.