Set de 2 farfurii, cu senzor de temperatură, Munchkin
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Set de 2 farfurii, cu senzor de temperatura, Munchkin [5019090121040] Atunci când ești ocupată cu pregătirea mâncării pentru copilul tău, se poate întâmpla ca mâncarea să fie foarte fierbinte. Cu setul de 2 farfurii cu senzor de temperatură poți sta liniștită. Munchkin lucrează pentru tine. Atunci când mâncarea este prea fierbinte indicatorul White Hot se activează, astfel culoarea se schimbă în alb. Forma farfuriilor este una perfectă pentru mânuțele celor mici. Indicatorul se colorează în alb atunci când temperatura din farfurie nu este bună pentru copil. Permite copilului să vadă dacă mâncarea este foarte fierbinte înainte de a mânca din ea. Dimensiunea farfuriilor este perfectă pentru copii. 0% BPA
Citeste mai mult
Multumim pentru feedback-ul dvs! A fost trimis spre moderare.
Nu există comentarii despre acest produs.
Ce spun clienţii noștri
Ei sunt foarte multumita, chiar nu am intampinat nici o problema, gasesc toate produsele comandate deci...la cat mai multe comenzi 🥰
Am găsit cele mai mici prețuri,vă mulțumesc,o să comand merei de aici !!!
Preturi mici la medicamente,livrare rapida,recomand cu drag aceasta aplicatie
cea mai buna aplicația și printre cele mai bune prețuri cel puțin mie așa mi se pare mulțumesc Liki24
Servicii de calitate Firma care respecta clientii.
Preturi accesibile! Data de expirare mare, recomand!
O aplicație foarte bună. Prețuri mici. Servicii de calitate - livrare rapidă.
Am comandat de pe acest site și sunt foarte mulțumită de produse de livrare prețurile pentru toate buzunarele recomand cu mare drag 🙏
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
O aplicație cea mai serioasă din câte se ocupă cu comerțul.
Am comandat de doua ori de la ei.De fiecare data totul a fost perfect.Rapid si complet!Multumim
Recomand. Seriozitate si promptitudine. Multumesc liki24!
Recomand pt ca găsești ușor f multe produse la preț bun