Set creativ - Primul meu desen, +6 luni, Feuchtmann
Codul produsului: 130066
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Set creativ - Primul meu desen, +6 luni, Feuchtmann
Vei descoperi rapid cu acest set creativ special conceput pentru cei mai mici artisti!
Caracteristici:
setul poate fi un cadou minunat pentru orice bebelus
vopseaua este non-toxica
produsul nu contine gluten, proteine, lactoza
produsele sunt fabricate in Germania si sunt de calitate superioara
Trusa contine:
4 recipiente de 150 gr fiecare cu vopsea colorata (rosu, galben, albastru si verde)
pensula
cutiuta cu capac
burete
5 coli de hartie colorata
Atentie!
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Supravegheati permanent copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Set creativ - Primul meu desen, +6 luni, Feuchtmann
Vei descoperi rapid cu acest set creativ special conceput pentru cei mai mici artisti!
Caracteristici:
setul poate fi un cadou minunat pentru orice bebelus
vopseaua este non-toxica
produsul nu contine gluten, proteine, lactoza
produsele sunt fabricate in Germania si sunt de calitate superioara
Trusa contine:
4 recipiente de 150 gr fiecare cu vopsea colorata (rosu, galben, albastru si verde)
pensula
cutiuta cu capac
burete
5 coli de hartie colorata
Atentie!
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor. Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. Supravegheati permanent copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. Pastrati jucaria/produsul departe de foc, feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.