Set Bioderma Sensibio, apă micelară, 100 ml + serum, 30 ml + cremă de față, 40 ml
Set Bioderma Sensibio, apă micelară, 100 ml + serum, 30 ml + cremă de față, 40 ml
Codul produsului: 313127
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Pregtii-v tenul pentru sezonul rece cu Setul de produse Bioderma XMASS 2023. Acest set include un Ser defensiv de 30 ml, o Crema defensiv de 40 ml i o ap micelar H2O de 100 ml pentru a v ajuta s v meninei pielea hidratat i protejat împotriva factorilor externi agresivi. Cu ingrediente de înalt calitate i o formul delicat, acest set este soluia perfect pentru o rutin de îngrijire a pielii eficient i plcut. Profitai de beneficiile oferite de Bioderma i bucurai-v de o piele frumoas i sntoas în sezonul rece!
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Pregtii-v tenul pentru sezonul rece cu Setul de produse Bioderma XMASS 2023. Acest set include un Ser defensiv de 30 ml, o Crema defensiv de 40 ml i o ap micelar H2O de 100 ml pentru a v ajuta s v meninei pielea hidratat i protejat împotriva factorilor externi agresivi. Cu ingrediente de înalt calitate i o formul delicat, acest set este soluia perfect pentru o rutin de îngrijire a pielii eficient i plcut. Profitai de beneficiile oferite de Bioderma i bucurai-v de o piele frumoas i sntoas în sezonul rece!