Set Bioderma Hydrabio, apă micelară, 100 ml + toner hidratant, 250 ml + cremă hidratantă, 50 ml
Set Bioderma Hydrabio, apă micelară, 100 ml + toner hidratant, 250 ml + cremă hidratantă, 50 ml
Codul produsului: 313125
Imaginea este cu titlu de prezentare
Descrierea
Setul cadou Bioderma Hydrabio este soluia perfect pentru a-i îngriji tenul cu atenie i eficien. Crema hidratant, cu o capacitate de 50ml, ofer pielii hidratarea i hrnirea necesare pentru a o menine catifelat i luminoas. Tonifierea cu 250ml revigoreaz tenul, redându-i prospeimea i vitalitatea. Apa micelar de 100ml cur în profunzime, eliminând impuritile i machiajul, lsând pielea curat i purificat. Setul cadou Bioderma Hydrabio este soluia complet pentru rutina ta zilnic de îngrijire a pielii, oferindu-i produse de calitate superioar, reunite într-un pachet special, cu valabilitate pân în 2023.
Livrare in aceași zi in care plasezi comanda,intervalul orar respectat,atât operatorul liki24 cât și distribuitorul foarte amabili.Multumesc.Un serviciu util celor care nu se pot deplasa la farmacie.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Setul cadou Bioderma Hydrabio este soluia perfect pentru a-i îngriji tenul cu atenie i eficien. Crema hidratant, cu o capacitate de 50ml, ofer pielii hidratarea i hrnirea necesare pentru a o menine catifelat i luminoas. Tonifierea cu 250ml revigoreaz tenul, redându-i prospeimea i vitalitatea. Apa micelar de 100ml cur în profunzime, eliminând impuritile i machiajul, lsând pielea curat i purificat. Setul cadou Bioderma Hydrabio este soluia complet pentru rutina ta zilnic de îngrijire a pielii, oferindu-i produse de calitate superioar, reunite într-un pachet special, cu valabilitate pân în 2023.
Сaracteristicile
Codul produsului
313125
Taxă produse voluminoase
Atunci când dimensiunea, greutatea, volumul, cantitatea și/sau alte măsurători ale produsului achiziționat sunt mai mari decât media, se poate percepe o taxă suplimentară pentru livrarea acestuia. Prin medie ne referim la produse:
a căror greutate este mai mare de 400 g/ml,
echipament medical,
mobila bebelușului,
scutece cu mai mult de 10 unități în pachet, etc (această listă nu este exhaustivă).
Această taxă începe de la 3 RON și variază în funcție de greutatea, volumul și cantitatea produselor voluminoase. Valoarea finală a taxei pentru produse mari va fi afișată în check-out, înainte de finalizarea comenzii.