Setul include 4 papusi de mana: tigru, elefant, maimuta, girafa
Ajuta copilul sa identifice fiecare animal, apoi sa imite suntetul scos de fiecare animal.
Ajuta copilul sa descrie culorile, modelele si alte detalii ale fiecarui animal.
Puteti pune pe mana copilului una sau doua marionete si apoi puneti intrebari copilului.
Jucaria ajuta la dezvoltarea abilitatilor motorii, coordonarea mana-ochi, abilitatilor de comunicare, increderea in sine, apropierea relatiei dintre parinte-copil.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Setul include 4 papusi de mana: tigru, elefant, maimuta, girafa
Ajuta copilul sa identifice fiecare animal, apoi sa imite suntetul scos de fiecare animal.
Ajuta copilul sa descrie culorile, modelele si alte detalii ale fiecarui animal.
Puteti pune pe mana copilului una sau doua marionete si apoi puneti intrebari copilului.
Jucaria ajuta la dezvoltarea abilitatilor motorii, coordonarea mana-ochi, abilitatilor de comunicare, increderea in sine, apropierea relatiei dintre parinte-copil.