Setul include 4 papusi de mana: oita, purcelus, vacuta si calut.
Ajuta copilul sa identifice fiecare animal, apoi sa imite suntetul scos de fiecare animal.
Ajuta copilul sa descrie culorile, modelele si alte detalii ale fiecarui animal.
Puteti pune pe mana copilului una sau doua marionete si apoi puneti intrebari copilului.
Jucaria ajuta la dezvoltarea abilitatilor motorii, coordonarea mana-ochi, abilitatilor de comunicare, increderea in sine, apropierea relatiei dintre parinte-copil.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
Sunt foarte mulțumit de produsele primite, raportul calitate -preț este foarte bun. Apreciem amabilitatea operatorilor și promptitudinea cu care s-a rezolvat o mică problemă cu coletul primit.
Foarte mulțumită :) produse si prețuri excelente, livrare rapida. Cu siguranță o să mai comand. Felicitări! 5* p.s gamă foarte variată de produse, recomand cu drag
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Sunt foarte multumita de promptitudinea livrarii amabilitatea personalului firmei ce mai doar cuvinte de lauda.Si mai ales preturile sunt foarte bune.Felicitari .
Nu înțeleg cum funcționează platforma aceasta dar are niște servicii incredibil de bune. Rapizi, preturi mici, găsești produse greu de găsit în alte părți. Felicitări
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Setul include 4 papusi de mana: oita, purcelus, vacuta si calut.
Ajuta copilul sa identifice fiecare animal, apoi sa imite suntetul scos de fiecare animal.
Ajuta copilul sa descrie culorile, modelele si alte detalii ale fiecarui animal.
Puteti pune pe mana copilului una sau doua marionete si apoi puneti intrebari copilului.
Jucaria ajuta la dezvoltarea abilitatilor motorii, coordonarea mana-ochi, abilitatilor de comunicare, increderea in sine, apropierea relatiei dintre parinte-copil.