Mingea senzoriala cu tepi este perfecta pentru a trezi simturile tactile, motorii si vizuale ale bebelusului. Este multifunctionala: se poate sari pe ea, se poate utiliza pentru masaj sau poate dezvolta imaginatia copilului pentru a o utiliza in diverse jocuri. Produsele se pot curata cu o carpa umeda.
Setul contine:
o minge senzoriala bleu cu "tepi", cu diametrul de 15 cm;
2 mingiute din cauciuc mai mici, cu diverse texturi in relief,care au diametrul de 8 cm.
Specificatii produs:
Culorile pot varia fata de cele prezentate in imagine.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Produsele achiziționate de la diferite farmacii la prețul afișat din aplicație și livrare in a3a zi . O comunicare f.buna cu agentul de livrări . Felicitări!
Recomand acest site 100% Am descoperit recent acest site , dar Creează dependentă. Prețuri foarte buna, diversitate in alegerea produselor, și da livrat a 2 zi după ce am plasat comanda: 👍👍👍👍 Deja am mai plasat o comanda . Recomand cu încredere
Mingea senzoriala cu tepi este perfecta pentru a trezi simturile tactile, motorii si vizuale ale bebelusului. Este multifunctionala: se poate sari pe ea, se poate utiliza pentru masaj sau poate dezvolta imaginatia copilului pentru a o utiliza in diverse jocuri. Produsele se pot curata cu o carpa umeda.
Setul contine:
o minge senzoriala bleu cu "tepi", cu diametrul de 15 cm;
2 mingiute din cauciuc mai mici, cu diverse texturi in relief,care au diametrul de 8 cm.
Specificatii produs:
Culorile pot varia fata de cele prezentate in imagine.