Culori pentru piele Se indeparteaza cu apa si sapun, nu se aplica in zona ochilor si pe membrane mucoase, pe rani sau zgarieturi. Nu contin solventi si parabeni. Nu contin alergeni. Nerecomandat copiilor sub 3 ani, contin parti mici care pot fi inhalate sau inghitite.
nu este prima comanda. de fiecare data se respecta termenul de livrare care este fie a doua zi fie în aceeași zi, prețul produselor este cel mai bun iar livratorii super k.
o aplicatie care te ajuta foarte mult. te scapa de cozile de la farmacie si alergaturile de la o farmacie la alta, in caz ca nu gasesti ce iti trebuie. recomand aplicatia din tot sufletul!
Culori pentru piele Se indeparteaza cu apa si sapun, nu se aplica in zona ochilor si pe membrane mucoase, pe rani sau zgarieturi. Nu contin solventi si parabeni. Nu contin alergeni. Nerecomandat copiilor sub 3 ani, contin parti mici care pot fi inhalate sau inghitite.